İnovasyon

sit“Kutunun İçinde İnovasyon”

Inovasyon, bir amaç değil , organizasyonların büyümelerine yardımcı olan bir araçtır. Bu nedenle biz inovasyonu, Faydalı olacak şekilde Farklı Düşünmek ve Hareket etmek olarak tanımlıyoruz.

İnovasyon yapmanıza yardımcı olmak için-sizin yetenekleriniz, yetkinlikleriniz, deneyimleriniz, mevcut ürünlerinizi servisleriniz ve süreçlerinizde kaldıraç rolü üstlenerek yeni çözümler bulmanızı sağlıyoruz. Yaklaşımımız 1995 yılından beri bir çok endüstride, 70 ülkede kullanılan bize özgü SIT® – Systematic Inventive Thinking metodolojisinden oluşuyor. Metodolojinin son derece yüksek seviyede sistematik yaklaşımı ile sizi şaşırtacak şekilde mevcut kaynaklarınıza dayanan ve ana iş ve pazarınızın kısıtları içinde mümkün olan yeni fikirler için kapsamlı bir arama yapmanız mümkün olacak. Size özel “Inovasyondaki Tatlı Nokta”yı bulma yaklaşımı bir fikrin bulunmasıyla sona ermiyor. SIT metodu aynı zamanda inovasyonların başarılı bir şekilde uygulanması/hayata geçirilmesi olasılığını artıracak araç ve rehberleri de size sağlıyor; hem organizasyonda metodu kendi ihtiyaç ve araçları için kullanacak kişilerin eğitilmesini hem de szin tüm seviyeler ve departmanlarda bir inovasyon kültürü geliştirmenizi ve yönetmenizi mümkün kılıyor.

Aynı zamanda Inovasyon şirketimizin adı olan SIT, metodu geliştirmemize devam ettiren araç rolünü üstleniyor. SIT, 1995’de kurulmuş, merkezi Tel Aviv’de ve 5 kıtada ofis ve işbirlikleri olan bir İnovasyon şirketidir. Farklı rollerde 70 inovasyon uzmanı SIT için tüm dünyada hizmet vermektedir.

Türkiye’de başarılı ama aralıklı işlerimizin üzerine, SIT lokal bir kuruluş olan Brandmix ile stratejik bir ortaklık gerçekleştirerek Türkiye’deki işlerini büyütme kararı aldı. SIT ve Brandmix inovasyon konusunda tutkularını paylaşıyorlar ve birlikte sonuç odaklı çözümler yaratıyorlar.

SIT

Inside The Box

A Proven System of Creativity for Breakthrough Results

Servislerimiz

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZpbWVvLmNvbS92aWRlby8yNTM0Mzg4OTA/YXV0b3BsYXk9MSIgd2lkdGg9IjY0MCIgaGVpZ2h0PSI2NDAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiB3ZWJraXRhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4gbW96YWxsb3dmdWxsc2NyZWVuIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZpbWVvLmNvbS92aWRlby8zNzQ2MjQzMDg/YXV0b3BsYXk9MSIgd2lkdGg9IjgwMCIgaGVpZ2h0PSI0NTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYXV0b3BsYXk7IGZ1bGxzY3JlZW4iIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=